Kolejny film upowszechniający w naszym portfolio

Wspólnie z Centrum Kariery 50+ wyprodukowaliśmy film upowszechniający zakończony przez PBS Sopot projekt „50+ Pracuję – rozwijam kompetencje. Innowacyjny model wsparcia dla pracowników 50+”.

PBS Sopot

Celem projektu było wprowadzenie nowatorskiej metody wspierania osób, które nadal są aktywne na rynku pracy, a ich wiek przekracza 50 lat. Udało nam się wygrać przetarg na tę produkcję i teraz możemy z dumą przedstawić nasz najnowszy film.

Produkcja powstała na bazie dostarczonego przez nas scenariusza. Zdjęcia wykonywane były zarówno w budynku Centrum Kariery 50+, w Urzędzie Miasta Sopotu, jak i miejscach, w których odbywały się szkolenia. W filmie nie biorą udziału aktorzy, ani statyści, a jedynie osoby faktycznie związane z projektem: jego uczestnicy oraz pracownicy firmy PBS odpowiedzialni za realizację Projektu.

Wypowiedzi uczestników są ich faktycznymi opiniami, nie były wcześniej redagowane. Zależało nam bowiem na przedstawieniu Państwu realnej oceny Projektu. Takie też były założenia Klienta – firmy PBS.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, warto również link do niego przesłać osobom, które mogą być odbiorcami projektu, czyli pracownikom powyżej 50. roku życia.

Cały projekt jest dokładnie opisany na stronie http://50pluspomorze.pl/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: