Kampania reklamowa w kilka minut

Uruchomiono już w Polsce Google AdWords Express. Ten program jest przeznaczony dla małych lokalnych firm. Przed skorzystaniem z ich usług, według statystyk Googla, aż 97% internautów wyszukuje firmę w sieci.

Na czym polega reklama?

Klienci wyszukujący dane hasło w wyszukiwarce Googla obok listy wyników zobaczą reklamowaną firmę lub usługę. Podany adres będzie zaznaczony na mapie niebieską pinezką, która ma się wyróżniać, ponieważ podstawowym kolorem pinezek jest czerwony. Oprócz nazwy firmy dodaje się krótki opis, godziny otwarcia i dane kontaktowe. Link odsyła do strony internetowej firmy, lub do Miejsca Googla, czyli swojego rodzaju katalogu firm.

W jaki sposób Google AdWords Express ułatwia zadanie?

Przede wszystkim stworzenie kampanii zabiera nam tylko kilka chwil, a oprócz tego nie wcale nie musimy znać się na reklamie. Po podaniu nazwy firmy, branży jaką się zajmuje i po określeniu budżetu, program sam podpowie słowa kluczowe i wybierze sposób wyświetlania reklamy nie przekraczający danej kwoty. Jak w przypadku większości reklam Googla, płaci się za kliknięcie, dlatego bazując na statystykach AdWords Express trafnie pomoże nam ustawić profil kampanii.

Google zachęca do skorzystania z oferty filmikiem:

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: